Kolejny mój film jak zrobić stronę na WordPress krok po kroku

strona na wordpress krok po kroku 2019

Kolejne już moje wideo w którym pokażę Ci jak zrobić krok po kroku stronę na WordPress. Za darmo i bez programowania.

Pokażę Ci jak i gdzie kupić domenę oraz serwer, szybko zainstalować WordPressa, najpotrzebniejsze wtyczki oraz świetny darmowy szablon WordPressa: Phlox.

Do swojego filmu wybrałem akurat ten motyw WordPress ponieważ jest on darmowy, oraz oferuje kilkanaście świetnych gotowych stron startowych, które można zaimportować kilkoma kliknięciami myszy i szybko dostosować pod naszą działalność, co pokażę Ci na tym właśnie materiale.

Na prezentowanej stronie użyłem następujących wtyczek WordPress: Antispam bee, Autoptimize, Cache Enabler, Elementor, Ithemes security, Phlox Core Elements, Phlox Portfolio, Smush it, WP ULike, Yoast SEO.

Jeśli masz problem przy budowie strony internetowej napisz do mnie: dariuszpichalski@gmail.com

A teraz zapraszam Cię już na materiał wideo poniżej:

Mój Kurs WordPress

Chcesz nauczyć się Tworzyć strony www samodzielnie? Już jest mój autorski kurs tworzenie stron na WordPress. Prawie 11 godzin praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia stron www. Kurs przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i tych, którzy chcą tworzyć strony zawodowo.

Udostępnij na Facebook
Udostęnij na Twitter
Udostępnij na Linkedin

  1. Bardzo fajny materiał 🙂
    Na pewno jeszcze niejednokrotnie tutaj wrócę, bo bardzo fajnie wszystko tłumaczysz i mimo, że na razie nie miałem czasu obejrzeć całego filmu to i tak więcej się nauczyłem niż na innych webinarach przeróżnych blogerów i blogerek, którzy więcej w swoich „kursach” namawiali na zakup dodatkowego płatnego, a nie tłumaczyli wszystkiego konkretnie krop po kroku 🙂

    1. Dziękuję, staram się dawać wartość. A co do webinarów, to one z definicji sa nie po to żeby uczyć tylko żeby sprzedawać.

  2. Konkretna wiedza przekazana w przyjazny sposób. Dzięki Tobie postawiłem swoją pierwszą stronę a teraz stawiam drugą dla kolegi. Dzięki Dariusz 🙂

  3. Rewelacyjny materiał! Cały czas siedziałem na Joomla, ale widzę, że WordPress może być przyjemniejszy do pracy. Co prawda moją stronę robił kolega na WordPress-ie, ale widzę, że i ja sobie z tym poradzę, oczywiście dzięki tobie! 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top