wordpress elementor pro pobierz download

Mam coś dla Ciebie: wtyczka Elementor PRO zupełnie za darmo. POBIERZ

W tym wpisie mam dla Ciebie coś extra, najlepsza wtyczka do budowy i edycji stron na WordPress Elementor PRO o wartości kilkuset złotych zupełnie za darmo!

Aby otrzymać ode mnie plik z wtyczką Elementor w wersji PRO wystarczy wejść na mój kanał na Youtube, zasubskrybować mój kanał, dać łapkę w górę i skomentować dowolny film na moim kanale.

Następnie napisz do mnie maila na adres dariuszpichalski@gmail.com i podaj swój nick na Youtube. Jesli wykonałeś te 3 proste czynności wyślę Ci mailem plugin Elementor w wersji Premium w najnowszej wersji.

Wtyczka jest w 100% oryginalna, legalna na licencji GPL, bez wirusów. Nie dostaniesz jedynie klucza aktywacyjnego który służy do aktualizacji wtyczki.

Czekam na Twojego maila, a na Ciebie czeka ponad 30 świetnych dodatków dostępnych tylko w wersji premium najpopularniejszej wtyczki do budowy stron na WordPressie.

2 thoughts on “Mam coś dla Ciebie: wtyczka Elementor PRO zupełnie za darmo. POBIERZ”

  1. Cześć Dariusz,

    Jestem na początku przygody z WordPress’em, mam w planach postawić kilka sklepów online opartych na DropShipping. Wpadłem na Twoją instrukcję tworzenia strony w godzinę – Jest rzeczowa i świetna. “Kawał” dobrej roboty 🙂

    Znalazłem również na Twoim blogu informację że masz Elementor Pro oraz motyw Astra w wersji Pro do podzielenia się, czy ta oferta jest nadal aktualna ? Jeśli tak, to byłbym skłonny skorzystać …

    Pozdrawiam,
    Marcin Baran

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zostaw Numer oddzwonimy