WORDPRESS. Budowa Strony przy użyciu wtyczki Elementor [WIDEO]

wtyczka elementor page builder

W moim filmiku poniżej, pokażę Ci podstawową edycję strony internetowej zbudowanej na WordPress w oparciu o wtyczkę Elementor. Nauczysz się jak wstawiać i edytować poszczególne Elementy na stronie internetowej.

Strona wtyczki Elementor: elementor.com

Elementor to moim zdaniem najlepszy obecnie edytor stron zbudowanych właśnie na WordPress. Jest intuicyjny, prosty i szybki w obsłudze, a dodatkowo jest w języku  Polskim. Dodatkowo w internecie jest sporo dodatkowych wtyczek z gotowymi stronami lub poszczególnymi elementami do Elementora, które można szybko zaimportować.

Należy pamiętać, że nie wszystkie motywy WordPress są zgodne z tą wtyczką. W innym moim wpisie, do którego link znajdziesz TUTAJ, przedstawiam szablony/motywy WordPress polecane przez samych twórców wtyczki Elementor.

Budowa stron przypomina budowę z klocków, przeciągamy myszką elementy w miejsce gdzie chcemy umieścić je na stronie.

 

Mój Kurs WordPress

Chcesz nauczyć się Tworzyć strony www samodzielnie? Już jest mój autorski kurs tworzenie stron na WordPress. Prawie 11 godzin praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia stron www. Kurs przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i tych, którzy chcą tworzyć strony zawodowo.

Udostępnij na Facebook
Udostęnij na Twitter
Udostępnij na Linkedin

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top