Strona internetowa za darmo za jednym kliknięciem

Ocena wpisu
5/5

Spis treści

Jak zrobić stronę internetową za darmo?

W tym wpisie pokażę Ci jak za darmo i szybko zrobić prostą firmową stronę internetową. Przykładową taką stronę możesz zobaczyć pod linkiem: strona za darmo Jeśli nie lubisz czytać, na końcu wpisu znajdziesz ten materiał w formie wideo. Jedyne co potrzebne, by to zrobić to posiadanie wizytówki naszej firmy w Google Moja Firma. Możliwość zrobienia darmowej strony internetowej to kolejny ukłon Google w stosunku do firm; zwłaszcza tych lokalnych. To także znak, że Google ma zamiar wspierać przedsiębiorstwa poprzez rozwój i nowe możliwości w panelu Google Moja Firma. Zatem jeśli nie masz jeszcze wizytówki swojej firmy w Google map, poniżej krótki filmik, jak to zrobić: Mając wizytówkę Google Moja Firma, logujemy się w naszym panelu pod linkiem: Google Moja Firma – Logowanie google moja firma logowanie Następnie, po zalogowaniu klikamy po prawej stronie w zakładkę „Witryna”: strona za darmo wordpress Po kliknięciu w tą zakładkę, na podstawie informacji na temat naszej firmy, zdjęć i wpisów, które uzupełniliśmy w panelu Google Moja Firma oraz opinii naszych klientów, Google samo stworzy nam prostą stronę internetową. Możemy ją jeszcze edytować: zmienić tekst, czy zdjęcie na okładce. Następnie wystarczy kliknąć na górze po prawej stronie „Opublikuj”, by nasza strona internetowa została opublikowana w sieci: witryna od Google W naszej stronie internetowej możemy zamieścić takie informacje jak: opis firmy, usługi lub produkty , aktualizacje (Google je stworzy na podstawie naszych wpisów w wizytówce Google Moja Firma), godziny otwarcia, mapka dojazdowa, ładny nagłówek ze zdjęciem na całą stronę, przycisk szybkiego wybierania numeru. A poniżej znajdziesz ten wpis w formie wideo, w którym również krok po kroku pokazuję jak zrobić za darmo stronę internetową.

1 komentarz

  1. Tylko czy taka strona jest dobrze stworzona? żadne spaghetti itd itp?:) bo tak czuje ze tworzenie stron w taki sposób jest słabe bo sami nie wiemy co jest w środku…

    1. Rozumiem Twoje obawy, ale spokojnie 🙂 Wizualnie może szału nie ma, ale jakościowo jest naprawdę ok, to produkt Google, czysty kod, szybki czas wczytywania się strony i dobre rozwiązanie pod kątem SEO. Google docenia (czytaj- zamieszcza wyżej w wynikach wyszukiwania) jak ktoś korzysta z ich produktów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top