Strona internetowa za darmo za jednym kliknięciem

strona internetowa za darmo
Ocena wpisu
5/5

Spis treści

Jak zrobić stronę internetową za darmo?

W tym wpisie pokażę Ci jak za darmo i szybko zrobić prostą firmową stronę internetową. Przykładową taką stronę możesz zobaczyć pod linkiem: strona za darmo Jeśli nie lubisz czytać, na końcu wpisu znajdziesz ten materiał w formie wideo. Jedyne co potrzebne, by to zrobić to posiadanie wizytówki naszej firmy w Google Moja Firma. Możliwość zrobienia darmowej strony internetowej to kolejny ukłon Google w stosunku do firm; zwłaszcza tych lokalnych. To także znak, że Google ma zamiar wspierać przedsiębiorstwa poprzez rozwój i nowe możliwości w panelu Google Moja Firma. Zatem jeśli nie masz jeszcze wizytówki swojej firmy w Google map, poniżej krótki filmik, jak to zrobić: Mając wizytówkę Google Moja Firma, logujemy się w naszym panelu pod linkiem: Google Moja Firma – Logowanie google moja firma logowanie Następnie, po zalogowaniu klikamy po prawej stronie w zakładkę „Witryna”: strona za darmo wordpress Po kliknięciu w tą zakładkę, na podstawie informacji na temat naszej firmy, zdjęć i wpisów, które uzupełniliśmy w panelu Google Moja Firma oraz opinii naszych klientów, Google samo stworzy nam prostą stronę internetową. Możemy ją jeszcze edytować: zmienić tekst, czy zdjęcie na okładce. Następnie wystarczy kliknąć na górze po prawej stronie „Opublikuj”, by nasza strona internetowa została opublikowana w sieci: witryna od Google W naszej stronie internetowej możemy zamieścić takie informacje jak: opis firmy, usługi lub produkty , aktualizacje (Google je stworzy na podstawie naszych wpisów w wizytówce Google Moja Firma), godziny otwarcia, mapka dojazdowa, ładny nagłówek ze zdjęciem na całą stronę, przycisk szybkiego wybierania numeru. A poniżej znajdziesz ten wpis w formie wideo, w którym również krok po kroku pokazuję jak zrobić za darmo stronę internetową.

Mój Kurs WordPress

Chcesz nauczyć się Tworzyć strony www samodzielnie? Już jest mój autorski kurs tworzenie stron na WordPress. Prawie 11 godzin praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia stron www. Kurs przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i tych, którzy chcą tworzyć strony zawodowo.

Udostępnij na Facebook
Udostęnij na Twitter
Udostępnij na Linkedin

1 komentarz

  1. Tylko czy taka strona jest dobrze stworzona? żadne spaghetti itd itp?:) bo tak czuje ze tworzenie stron w taki sposób jest słabe bo sami nie wiemy co jest w środku…

    1. Rozumiem Twoje obawy, ale spokojnie 🙂 Wizualnie może szału nie ma, ale jakościowo jest naprawdę ok, to produkt Google, czysty kod, szybki czas wczytywania się strony i dobre rozwiązanie pod kątem SEO. Google docenia (czytaj- zamieszcza wyżej w wynikach wyszukiwania) jak ktoś korzysta z ich produktów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top