Poniżej kilka przykładowych reklam na Facebooku

moich klientów, np. przy budżecie zaledwie 100 zł , które już od pierwszego dnia dawały spory ruch stronom, które promowały. Stosuję piekielnie skuteczne metody, które wypracowałem metodą prób i błędów, tak by marnować  żadnej wydanej na reklamę złotówki i dotrzeć z reklamą do maksymalnie dużej ilości osób potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem lub usługą.

strony internetowe Siedlce

Przykład 1.

Przedstawiony obok zrzut z ekranu mojego konta na facebook, przedstawia statystyki reklamy nowo otwartego sklepu z produktami z IKEA w Siedlcach, któremu miałem przyjemność zrobić stronę packhouse.pl oraz ją promować. Reklama wyświetlana była przez 20 dni przy budżecie dziennym jedynie 5 zł. Skierowana była do osób najbardziej zainteresowanych takimi produktami, czyli do kobiet w wieku 18-45 lat mieszkających w Siedlcach (wg facebooka takich osób jest 15 000). Wynik? Liczba odbiorców reklamy to ponad 10 000 osób, z czego grubo ponad 2 000 weszło na stronę za pośrednictwem facebooka. Wg. Google analitycs w tych dniach  było na stronie ponad 2 800 unikalnych użytkowników, którzy „wykręcili” wynik ponad 6000 odsłon strony. Dodatkowy bonus  jest taki, że ten duży ruch na stronie w sposób naturalny wypozycjonował wspomnianą stronę. Sklep już od pierwszego dnia działalności zaczął na siebie zarabiać. Strony internetowe Siedlce.

reklama na facebooku wyniki

Przykład 2.

Drugim przykładem jest mój rekord jeśli chodzi o stosunek koszt/rezultat. Reklama  artykułu o treningu opartym o pompki na stronie facetwformie.pl dotarła do ponad 57 000 osób z czego ok 7000 weszło na w/w stronę. Koszt? Jedyne 14 zł!

Dlaczego za darmo poprowadzę Twoją pierwszą kampanię reklamową na facebooku?

Bo widząc jej realne efekty w praktyce, przyjdziesz do mnie zamówić kolejną kampanię, a wtedy ja i tak zarobię. Chcę zapełnić swój kalendarz zleceń na najbliższe tygodnie, dlatego decydując się do końca czerwca na stronę internetową:

„Dostaniesz taką kampanię reklamową o wartości 200 zł  w cenie strony”

Pobierz kupon o wartości 200 zł na Twoją kampanię reklamową na facebook’u

Wyobraź sobie, jak zmieni się Twoje życie, gdy zdobędziesz świeży ruch do strony…

Podsumujmy co zyskujesz decydując się na współpracę ze mną:

  • Estetyczna, funkcjonalna i zoptymalizowana strona internetowa, którą możesz samodzielnie edytować z poziomu przeglądarki na każdym komputerze bez dodatkowego oprogramowania.1
  • Reklama na facebooku o wartości 200 zł, która przyniesie Ci od razu duży ruch na stronie, a co za tym idzie czystą gotówkę.
  • Wartościowe materiały dotyczące marketingu w sieci, które będę co jakiś czas wysyłał na Twój adres e-mail. Zero bzdur samo „mięcho”.

Blog

jak zmienić lub usunąć swoją opinię w google

Jak usunąć lub zmienić swoją opinię w Google

Nic nie jest stałe, nawet opinie w Google. Jeśli wystawiłeś jakiejś firmie/instytucji opinię, która chciałbyś zmienić lub nawet usunąć, możesz to zrobić w każdej chwili. W tym wpisie pokażę krok […]

spadek ruchu na stronie internetowej

4 częste powody spadku ruchu na Twojej stronie internetowej opartej o WordPress

Dla wielu firm spory i ciężko wypracowany ruch na stronie internetowej to główne “paliwo” w biznesie. Często jednak z dnia na dzień następuje spadek. Nie należy wtedy wpadać w panikę, […]

blog

6 powodów, dlaczego prowadzić bloga

Witam, w dzisiejszym wpisie zaprezentuję 10 moim zdaniem najważniejszych powodów, dlaczego warto założyć i prowadzić bloga, zwłaszcza jeśli prowadzisz swój biznes. 1. Założenie bloga jest dziecinnie proste. Nie musisz być […]

Zobacz pozostałe wpisy

„Mam pomysł na Twoją stronę”

POROZMAWIAJMY

tworzenie stron internetowych

kom. 660 238 208

 

biuro@zakladaniestronwww.pl