PREMIERA Nowego Kursu: Jak Zarabiać Na Tworzeniu Stron Internetowych

Światło dzienne ujrzał właśnie mój najnowszy kurs „Jak zarabiać na tworzeniu stron internetowych”, który nagrałem na specjalną prośbę moich widzów na Youtube i czytelników mojego bloga.

I dziś mogę śmiało powiedzieć, że jest to mój najlepszy kurs online jaki stworzyłem.

Jeśli wolisz oglądać filmy, poniżej widzę na moim kanale Youtube, w którym powiem Ci o czym dokładnie jest mój najnowszy kurs online

Zobacz wideo poniżej:

Jeśli natomiast wolisz format tekstu zapraszam Cię do lektury poniższego wpisu, w którym przybliżę Ci moje najnowsze „dzieło”: Kurs „Jak zarabiać na tworzeniu stron internetowych”

Ten kurs to kompletny biznes plan na pewny i stabilny interes polegający na tworzeniu stron internetowych

Przeznaczony jest dla tych, którzy umieją tworzyć strony i sklepy internetowe, ale nie potrafią zbudować wokół swojej umiejętności dochodowego biznesu.

Jeśli chciałbyś zarabiać na tworzeniu stron internetowych, ale nie umiesz jeszcze tworzyć stron www na WordPpress polecam Ci mój pakiet kursów: „Kurs WordPress” + „Kurs Jak zarabiać na tworzeniu stron internetowych”

Ok Darku, ale co dokładnie zawiera Twój najnowszy kurs?

Cały kurs podzieliłem na 4 główne części: Jak zbudować silną markę osobistą, jak zdobywać klientów (tej części poświęciłem najwięcej miejsca), jak pracować z klientem oraz czwarta część omawiająca prowadzenie firmy od strony administracyjno-prawno-biurowej.

Jak widzisz całość dość kompleksowo obejmuje temat jak zbudować stabilny biznes polegający na tworzeniu stron www.

Ten Kurs to 100% mojego doświadczenia

Żadnego teoretyzowania. Ten kurs to zapis moich doświadczeń i wiedzy, dzięki której krok po kroku zbudujesz stabilny interes. 

Możesz pracować, gdzie chcesz, i kiedy chcesz.

Metody, które opisuję w tym kursie są w 100% darmowe i proste do wdrożenia. Są to metody zarówno offline jak i online. Jedyne czego potrzebujesz to trochę czasu i szczere chęci. Od Ciebie wszystko zależy. Dostajesz moją wiedze jak na tacy. Wystarczy sięgnąć.

Od znienawidzonego etatu po największy kanał o WordPress Na Youtube w Polsce

Pracowałem po 10 godzin dziennie w hurtowni budowlanej dźwigając worki z cementem, w której właścicielem był człowiek, który nie powinien nigdy nikogo zatrudniać. Na rynku pracy nie było tak jak dziś wyboru – praca była przywilejem, więc za bardzo nie miałem na co zmienić. W duchu marzyłem o własnej działalności: pracy w domu na moich warunkach…

Zainteresowałem się rozwojem osobistym. Zacząłem planować swoje cele, rozwijać się. Motywację miałem ogromną – pracować „u siebie” i zarobić na swój dom.

Zacząłem uczyć się tworzyć strony na WordPress.

Materiałów na Youtube było mało, żadnych kursów. Dopiero po jakimś czasie pojawiły się wartościowe anglojęzyczne kanały o WordPress. Ja dochodziłem do wszystkiego samodzielnie metodą prób i błędów. Nie było łatwo bo po 10 godzinach pracy to marzyłem jedynie o tym by poleżeć w łóżku.

Ale motywację (a raczej desperację) miałem ogromną…

Pierwszy dzień na swoim…

Założyłem firmę i pamiętam swój pierwszy dzień na własnej działalności. Ubrałem się w najlepsze ciuchy, wziąłem kilka wizytówek, zeszyt, długopis i wyszedłem „na miasto”. Jak każdy w tym fachu musiałem walczyć o zlecenia, klientów- i jak to na początku bywa- było ciężko, ale…

Uczyłem się jak sprzedawać swoje usługi, jak rozmawiać z klientami, jak budować silną markę osobistą. Czytałem dziesiątki książek, inwestowałem w kursy, oglądałem filmy na Youtube. Setki godzin… to była inwestycja i cena jaką wiedziałem że muszę zapłacić: swój cenny czas.

Ale jedno trzeba przyznać: nie było miesiąca żebym musiał dokładać do interesu: Mój najgorszy miesiąc to 1500 zł na rękę. Po roku przekroczyłem kwotę 10 000. Kiedyś wydawała mi się nierealna. Po przekroczeniu tej kwoty nigdy poniżej tego pułapu nie spadłem, i ciągle staram się rozwijać i firmę i siebie. Z czasem przeszedłem z modelu usługi na sprzedaż wydając i promując swój kurs WordPress

W tym kursie jak na tacy daję Ci swoje najlepsze metody na pewny biznes.

Najwięcej miejsca poświęciłem w nim oczywiście sprzedaży swoich usług, czyli zdobywaniem zleceń. Z tym macie największy problem – wiem o tym bo piszecie mi to w mailach, czy komentarzach pod filmami na Youtube. Metody które pokazałem są darmowe i banalnie proste do wdrożenia. Jest ich naprawdę spoooro.

Moduł w którym pokazuję jak budować swoją silna markę osobista to drugi najważniejszy rozdział w tym kursie. Budową swojego brandu powinieneś zająć się już na samym początku. Pozwoli Ci to wykonywać zlecenia za stawki nawet 2x większe niż na rynku, dzięki czemu zarobisz więcej robiąc mniej.

Kolejne 2 moduły w kursie mimo że nie wydają się „sexy” są bardzo ważne. W module jak pracować z klientem powiem Ci o swoich doświadczeniach w pracy z klientem, powiem Ci jak wyceniać swoje usługi/swój czas. W module o prowadzeniu firmy powiem Ci o aspektach prawno-administracyjno-biurowych prowadzenia własnej działalności. Powiem Ci jaki rodzaj działalności wybrać, jak wybrać księgową, jaki podatek, program do fakturowania.

Poniżej link do kursu 

6 komentarz “PREMIERA Nowego Kursu: Jak Zarabiać Na Tworzeniu Stron Internetowych”

  1. A udało Ci się już w sposób praktyczny skorzystać z tej wiedzy? Czy kurs już się zwrócił? Mocno waham się czy zakupić kurs i szukam opinii. Ja podobnie jak autor kursu mam bardzo wielką chęć pracowania na swoim.

   1. Dariusz Pichalski

    Jeśli zrobisz przynajmniej 1 stronę za 1000 zł to kurs Ci się zwróci x4. A nie ma innej opcji żeby nie zrobić choćby jednej strony stosując się do moich rad w tych 5 modułach kursu:) Zapraszam

    1. Dzięki za odpowiedź. Przekonałeś mnie. Jeśli uda mi się zarobić 1000 zł za 1 stronę to będę mega zadowolony. Nawet takie dorobienie do pensji na początek to będzie dla mnie bardzo dużo. A może z czasem uda się zająć tym na pełen etat.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top