Kurs WordPress

Najbardziej praktyczny Kurs WordPress w Polsce.

4,8 na podstawie 137 opinii klientów
4.8/5

"Jak Nauczyć Się Tworzyć Strony Na WordPress w Kilka Godzin..."

... Nie Mając o Tym Nawet Zielonego Pojęcia

 

* * *
# Jeśli chcesz nauczyć się tworzyć nowoczesne strony na WordPress to będzie najważniejsza wiadomość w Twoim życiu. Oto Dlaczego.

 

Jeszcze kilka lat temu harowałem po 10 godzin dziennie w pracy, której szczerze nie znosiłem. Postanowiłem zmienić zawód i nauczyć się czegoś co pozwoli mi pracować kiedy chcę i gdzie chcę. Wybrałem tworzenie stron www. Ten zawód zapewniał mi wolność. 

Zobacz co dokładnie zawiera mój kurs:

"Jak Historyk Nauczył Się Samodzielnie Tworzyć Strony Internetowe"

Zaczynałem kompletnie od ZERA. W internecie było jak na lekarstwo darmowej wiedzy dotyczącej WordPressa. Kupiłem, więc kurs za 500 zł i… wyrzuciłem pieniądze w błoto. Kurs zrobiony był w bardzo profesjonalny sposób, sporo modułów, ładnie opakowany. Jednak wartościowej wiedzy było tam nie więcej niż 20%… A strona wykonana w tym kursie, wizualnie spóźniona była o jakieś 10 lat…

"Śmiali Się Gdy Zaczynałem Robić Strony, ale Gdy założyłem Swoją Firmę..."

Zaczęli zazdrościć mi, że pracuję tworząc strony gdzie chce i kiedy chcę. Ale za nim to się stało, minęło setki godzin samodzielnej nauki WordPressa. Dziś mam największy kanał dotyczący WordPressa w Polsce. Jest na nim ponad 100 filmów. Właśnie wydałem własny Kurs WordPress, by pomóc początkującym takim jak ja kilka lat temu.

 

W tym Kursie WordPress Dostaniesz Moją Wiedzę w Pigułce:

  • Jak Szybko i Samodzielnie Zrobić Nowoczesną Stronę Firmową, Dzięki Czemu Zyskasz Nowych Klientów
  • Jak Zrobić Krok Po Kroku Sklep Internetowy
  • Jak Jak Tworzyć Strony Zawodowo i Zdobywać Nowe Zlecenia
  • Jak Zrobić Profesjonalny Blog

"Ok Darku, Ale Co Dokładnie Zawiera Twój Kurs?"

  • Ponad 10 godzin nagrań wideo bez lania wody, tylko istotne informacje. To najbardziej praktyczny kurs WordPress w Polsce.
  • 4 realne strony moich klientów zrobione krok po kroku: 2 strony firmowe, 1 duży sklep i 1 blog.
  • Pokażę Ci wszystkie narzędzia z których korzystam: motywy, wtyczki itp Wszystkie są darmowe, dzięki czemu jedyna Twoja inwestycja to ten kurs.
  • BONUS dla Chcących tworzyć strony na WordPress zawodowo: Pokażę Ci MOJE METODY jak zdobywać dziesiątki zleceń na nowe strony. Proste do wdrożenia

ZOBACZ Opinie Zadowolonych Kursantów

Andrzej Mich

5/5

Jest to mój trzeci KURS do nauki tworzenia stron. Dopiero ten kurs pomógł mi zrozumieć zasadę tworzenia stron. Prosto i na temat! Inne kursy mają przeładowaną wiedzą moduły, które ciężko przełożyć na praktykę. A my wszyscy szukamy wiedzy którą zastosujemy w praktyce. Pomoc autora błyskawiczna . Zawsze odpisuje lub oddzwania

Magda Zielińska

5/5

Bardzo jestem zadowolona ze szkolenia uważam, ze bardzo jasno i przejrzyście wszystko jest przedstawione. Naprawdę jestem pod wrazeniem👍 no i co jest jeszcze ważne, a nie wiem czy nie bardzo ważne to, że można liczyć na bezpośredni kontakt z Panem w razie jakichkolwiek problemów 👍

Ewelina Chrząszcz

5/5

Bardzo dobrze przygotowany kurs. Posiada wiele cennych a przede wszystkim praktycznych informacji, które są niezbęde do profesjonalnej pracy przy tworzeniu stron internetowych. Wiedza fajnie uporządkowana i w sposób łatwy do przyswojenia przekazywana naprawdę polecam.

Jacek T. z Gdańska

5/5

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Na wstępie chciałem podziękować Panu Dariuszowi za  bardzo dobry kurs z obsługi Word Press i Elementor. Po dwóch dniach samodzielnej nauki zacząłem projektować i tworzyć swoje własne strony internetowe. Chciałem nadmienić iż moje wiadomości z tworzenia stron internetowych przed kursem były zerowe.
W przeszłości miałem przykre doświadczenia z osobami które, robią strony internetowe. Kosztowało mnie to wiele nerwów, pieniędzy a przede wszystkim czasu. Dzięki Panu Dariuszowi mogłem wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie zająć się tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron internetowych.
Jeszcze raz dziękuję i gorąco polecam zakup kursu, jestem pewien że będzie to dla Was dobra inwestycja oraz niezwykła przygoda z tworzenia stron www.
Pozdrawiam

Agnieszka Runo

5/5

Super Pan tłumaczy co i jak. Dzięki Pana kursowi udało mi się stworzyć stronę z moimi produktami (dostępnymi na Amazon) flyingnotebooks.com
Cały czas jeszcze pracuję nad nią, ale kształt już widać i jestem zadowolona.

Damian Bryszewski

5/5
Hej, sam kurs jest super i nie wiem jak pozostali uczestnicy szkolenia ale ja jestem mega zadowolony. Nie obejrzałem jeszcze wszystkiego ale już skończyłem swoją pierwszą stronę www.natalyiamakeup.pl . Teraz tylko zabrać się za pozycjonowanie i gotowe. Jeszcze wiele stron i sklepów powstanie z pomocą twojego kursu Jeszcze raz dzięki wielkie

Przemysław Z.

5/5

Jestem kompletnym samoukiem, ale skorzystałem z kursu i coś Wam powiem!
Potrzebowałem postawić sklep internetowy! Sam uczyłbym się tego kilka miesięcy, a w ciągu najbliższych kilku lat odkrywał bym nowe opcje i rozwiązania!
Dzięki temu szkoleniu, na spokojnie ogarnąłem temat w ciągu TYGODNIA!!!!! Jeśli nie masz nic do roboty, to w 2dni ogarniesz cały temat! 
Autor Dariusz Pichalski pozostaje w kontakcie i naprawdę służy pomocą.
Szanowni! Wygląda na to, że czas ściemy i wciskania dziadostwa w internecie się zakończył! Kurs uzbrojony w pełną praktykę! a jak czegoś nie zrozumiesz w co wątpię, to autor napewno podpowie!

Aby go kupić Naciśnij Przycisk Poniżej i zapłać wygodnie online, a ja od razu wyślę Ci link z dostępem do panelu kursanta.

Oferta Specjalna

Dla Moich Czytelników i Widzów

Kliknij przycisk poniżej i w miejscu na kod zniżkowy wpisz słowo “youtube” i zobacz co się stanie

 

PS: Mój kurs to ponad 10 godzin nagrań praktycznej wiedzy dotyczącej WordPress, dzięki czemu stworzysz swoją pierwszą stronę już tego samego dnia.

Kliknij przycisk poniżej w miejscu na kod zniżkowy wpisz słowo “youtube” aby skorzystać z oferty specjalnej dla moich widzów i czytelników.

Za poważaniem: Dariusz Pichalski 

Kurs WordPress Online