Jak zwiększyć liczbę subskrypcji na kanale YouTube?

Jak zwiększyć liczbę subskrypcji na kanale YouTube

Jak zwiększyć liczbę subskrypcji na kanale YouTube? 

YouTube jest platformą, w której twórcy publikują video i starają się zbudować społeczność. Oglądalność materiałów, czyli wyświetlenia to jednak zbyt mało, aby odnieść sukces. Jednym z najważniejszych parametrów ilość subskrybentów. YouTube promuje te kanały, które mogą pochwalić się największą liczbą osób regularnie oglądających publikacje. Dlatego też wielu twórców zastanawia się jak zwiększyć liczbę subskrybentów. 

Krótko o tym, jak rozwijał się YouTube 

YouTube został założony w 2005 roku przez trzech pracowników firmy PayPal: Chada Hurleya, Steve’a Chen i Jaweda Karima. Ich celem było stworzenie serwisu internetowego, który umożliwiałby łatwe udostępnianie filmów online. Początkowo YouTube był małym projektem, który działał na serwerach w garażu jednego z założycieli. Serwis szybko jednak zdobył popularność i w ciągu kilku miesięcy od startu zyskał już kilkaset tysięcy użytkowników.

W 2006 roku YouTube został kupiony przez Google za kwotę 1,65 miliarda dolarów. To pozwoliło na dalszy rozwój platformy, w tym na wprowadzenie nowych funkcji, takich jak możliwość przesyłania i oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości.

Jak zwiększyć liczbę subskrybentów YouTube? 

Zwiększenie liczby subskrypcji na kanale YouTube wymaga zwykle czasu i wysiłku. Często nie jest łatwo nakłonić oglądających do tego, aby wcisnęli przycisk subskrybuj. Z pewnością najlepiej oglądają się interesujące i wartościowe filmy, które przyciągają widzów. Oprócz treści ważna jest też jakość nagrania oraz atrakcyjny tytuł i opis, które odzwierciedlają zawartość filmów.

W budowaniu zaangażowanej społeczności ważna jest też interakcja między twórcą a widzami. Dobrze jest zatem regularnie odpowiadać na komentarze. Co jakiś czas można też zorganizować konkurs. W ten sposób zbudujesz lojalną społeczność, która będzie Cię wspierać i polecać Twoje filmy innym.

Jak kupić prawdziwych subskrybentów YouTube? 

Jednym z prostszych i szybszych sposobów na zdobycie popularności w mediach społecznościowych jest korzystanie z kupowania subskrypcji od realnych, zarejestrowanych użytkowników. Wpisując w przeglądarkę hasło kup subskrypcje na YouTube z pewnością pojawi się sporo tego typu ofert. Jednak przed podjęciem decyzji warto dokładnie sprawdzić jak działa dana firma i co oferuje w ramach usługi. Strony takie jak lajki.io oferują wiarygodne suby na YT. To idealny sposób na zwiększenie liczby subskrybentów i wypromowanie kanału w krótkim czasie. 

Jakie treści na YouTube mają rekordową ilość wyświetleń?

Prowadząc kanał YouTube każdy twórca liczy na zbudowanie dużej społeczności. Jednak preferencje osób korzystających z tej platformy podlegają okresowym zmianą. Niezmiennie od lat muzyka i gry video nabijają rekordowe ilości wyświetleń. Filmy z zabawkami i grami dla dzieci to jedna z najszybciej rozwijających się kategorii na YouTube. Wiele filmów z zabawkami ma miliardy wyświetleń, a popularni youtuberzy dla dzieci mają miliony subskrybentów. 

Popularne są też vlogi i filmy lifestylowe. Wiele osób tworzy filmy, w których dzielą się swoim życiem, pasjami i doświadczeniami. Te filmy są bardzo popularne, ponieważ ludzie chcą zobaczyć, jak żyją inni ludzie.

Czy prowadząc kanał o innej tematyce też można liczyć na taką popularność? Tak, jeśli skorzysta się z usługi takiej, jak: https://www.lajki.io/uslugi/youtube/. Zakupione subskrypcje na YouTube pozwalają szybciej zaistnieć na tej platformie. To swego rodzaju zastrzyk, który może pomóc rozwinąć kanał. 

Mój Kurs WordPress

Chcesz nauczyć się Tworzyć strony www samodzielnie? Już jest mój autorski kurs tworzenie stron na WordPress. Prawie 11 godzin praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia stron www. Kurs przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i tych, którzy chcą tworzyć strony zawodowo.

Udostępnij na Facebook
Udostęnij na Twitter
Udostępnij na Linkedin

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top