Jak zmienić domyślny adres logowania do WordPress na inny

Witaj. W tym wpisie zaprezentuję Ci wtyczkę Rename login.php dzięki której zmienisz domyślny adres logowania twojej strony z wp-admin login.php na każdy inny dowolny adres.

Poniżej wpisu znajdziesz również mój film na Youtube z konfiguracji wtyczki.

Nie zmienia plików w core strony na WordPress, ani nie dodaje reguł przepisywania. Po prostu przechwytuje żądania stron i działa na dowolnej stronie WordPress. Katalog wp-admin i strona wp-login.php stają się niedostępne, dlatego powinieneś utworzyć zakładkę lub zapamiętać adres URL. Dezaktywacja tej wtyczki przywraca witrynę do stanu, w jakim była wcześniej.

Zwiększ bezpieczeństwo Twojej strony na WordPress

Wszystkie rzeczy związane z logowaniem, takie jak formularz rejestracyjny, formularz utraconego hasła, widget logowania i wygasłe sesje po prostu działają.

Jest również kompatybilny z dowolną wtyczką przechwytującą formularz logowania, w tym

  • BuddyPress,
  • bbPress,
  • Ogranicz próby logowania,
  • i przełączanie użytkowników.

Oczywiście nie działa z wtyczkami, które na stałe wp-login.php.

Działa z wieloma witrynami, ale nie była testowany z poddomenami. Aktywacja go dla sieci pozwala ustawić domyślne ustawienie dla całej sieci. Poszczególne strony mogą nadal zmieniać nazwę swojej strony logowania na coś innego.

Jeśli używasz wtyczki buforowania stron , powinieneś dodać informację o nowym adresie URL logowania do listy stron, które nie mają być buforowane.

Pobierz: Wtyczka Rename login.php

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top