Strony internetowe Siedlce

kom: 660 238 208

Ja nazywam się Dariusz Pichalski i mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Zapewne trafiłeś tu , ponieważ potrzebujesz strony internetowej, która nie będzie tylko Twoją wizytówką, ale będzie pracować dla Ciebie 24 h przez 7 dni w tygodniu. Większość firm posiada własną stronę internetową, ale co z tego skoro nikt oprócz konkurencji tam nie zagląda…

Zamawiając u mnie stronę internetową dostaniesz w standardzie kampanię reklamową na facebook o wartości 200 zł. To dobrze skonstruowana reklama, która Od Razu zagwarantuje Twojej stronie spory ruch, a tym samym Tobie dobrze płacących klientów. Stosuję piekielnie skuteczne i autorskie metody, by dotrzeć do maksymalnie dużej ilości Twoich odbiorców.

„Wyobraź sobie, jak zmieni się Twoje życie, gdy zdobędziesz świeży ruch do strony…”

Jestem certyfikowanym specjalistą Google z zakresu marketingu internetowego i od 7 lat zajmuję się tworzeniem stron internetowych. Swoje strony wykonuję w oparciu o system WordPress, na którym swoje strony internetowe mają postawione m.in. Sony, Toyota, czy Mercedes. To estetyczne, funkcjonalne i dziecinnie proste w edycji strony internetowe. Łącząc wiedzę z marketingu oraz tworzenia stron, proponuję Cikompletny produkt, który wniesie Twój biznes na wyższy poziom. Zupełnie nieosiągalny dla Twojej konkurencji. Strona internetowa będzie Twoim najlepszym pracownikiem, który będzie dla Ciebie 24 h przez 7 dni w tygodniu.

Estetyczne, responsywne i proste w edycji strony internetowe, które zarabiają

Poniżej kilka przykładowych reklam

moich klientów, np. przy budżecie zaledwie 100 zł , które już od pierwszego dnia dawały spory ruch stronom, które promowały. Stosuję piekielnie skuteczne metody, które wypracowałem metodą prób i błędów, tak by marnować żadnej wydanej na reklamę złotówki i dotrzeć z reklamą do maksymalnie dużej ilości osób potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem lub usługą.

strony internetowe Siedlce

Przykład 1.

Zrzut z ekranu, który widzisz obok przedstawia  statystyki reklamy na facebook sklepu z produktami z IKEA w Siedlcach, któremu miałem przyjemność zrobić stronę packhouse.pl oraz skutecznie ją promować. Budżet reklamy był bardzo skromny, tylko 100 zł. Ustawiłem go na 20 dni, by dziennie wydawać 5 zł. Reklamę skierowałem do osób najbardziej zainteresowanych produktami tego sklepu, czyli do kobiet w wieku 18-45 lat mieszkających w Siedlcach (wg facebooka takich osób jest 15 000). Wynik? Udało mi się dotrzeć ponad 10 000 osób, z których ponad 2 000 weszło na stronę za pośrednictwem facebooka. Według statystyk Google na stronie było ponad 2 800 unikalnych użytkowników. Łączna liczba osłon witryny to ponad 6000 odsłon strony. Jaka reklama da Ci taki wynik przy koszcie zaledwie 100 zł?  Sklep już od pierwszego dnia działalności zaczął na siebie zarabiać. Strony internetowe Siedlce.

reklama na facebooku wyniki

Przykład 2.

Drugim przykładem, który chce Ci pokazać jest mój najlepszy wynik jeśli chodzi o stosunek koszt/wynik. Reklamowałem  artykuł o popularnym ćwiczeniu jakim są pompki na blogu facetwformie.pl Reklama dotarła do ponad 57 000 osób z czego ok 7000 weszło na wymieniony blog. I to za jedyne 14 zł.

Dla osób, które chcą skorzystać z mojej oferty

Obecnie chcę zapełnić swój kalendarz zleceń, dlatego decydując się do końca maja na stronę internetową dostaniesz kampanię reklamową na facebook o wartości 200 zł w cenie strony. Dlatego warto się pośpieszyć. Wystarczy skontaktować się ze mną, oraz podać poniżej swój adres e-mail, a ja od razu wyślę Ci kupon uprawniający do zniżki.

Zostaw swój adres e-mail a od razu wyślę Ci kupon o wartości 200 zł na Twoją pierwszą kampanię reklamową

Dodatkowo, wszystkim którym wyślę kupon będę co jakiś czas wysyłał wartościowe materiały na temat marketingu w sieci. Żadnego „puchu” i lania wody.

„A ile kosztuje taka strona internetowa?”

Każda stronę internetową wyceniam indywidualnie dlatego żeby odpowiedzieć na pytanie, musimy chwilkę porozmawiać na temat Twojego biznesu oraz samej strony, którą dla Ciebie zrobię. Odezwij się do mnie, a ja szybko dokonam wyceny.

Referencje

Biuro German Cafe
Biuro German Cafe
08:20 03 Apr 18
Jeśli się wahasz, komu zlecić usługę w zakresie zaprojektowania strony internetowej dla swojego biznesu, obejrzyj portfolio Dariusza Pichalskiego. Tutaj znajdziesz indywidualne funkcjonalne projekty z ciekawą grafiką wzbogaconą o animacje. A sam grafik cechuje się profesjonalizmem, zaangażowaniem i „multimedialną wyobraźnią”. Gratulacje!
Maciej Jakubik
Maciej Jakubik
16:09 05 Apr 18
Polecam wykonanie strony u p. Dariusza Współpraca przebiegła pomyślnie Sprawnie szybko konkretnie Pan Dariusz dokładnie wysłuchuje klienta Zna się na swojej pracy Zależy mu na owocnej współpracy Dziękujemy Panie Dariuszu i pozdrawiamy 🙂
Kamil Skiba
Kamil Skiba
08:05 03 Apr 18
Strona taka jaką chciałem. Nie było żadnego problemu czy kręcenia nosem przy poprawkach. Na koniec otrzymałem instrukcję jak obsługiwać swoją stronkę z panelu. Jak dla mnie solidnie wykonana robota.
Joanna Rosłan
Joanna Rosłan
10:05 05 Apr 18
Zdecydowanie polecam! Miałam okazję zamawiać projekt magnesu reklamowego na samochód, szybko, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami ☺
Agnieszka Kalicka
Agnieszka Kalicka
17:04 03 Apr 18
Polecam! Pełen profesjonalizm! Osoba, która doradzi, pomoże, zamówienia realizuje eskpresowo! 🙂
Joanna Tadych
Joanna Tadych
13:38 10 Apr 18
Gorąco polecam, zwłaszcza jeżeli chodzi o cierpliwość i zrozumienie. Zakres usługi uzyskałam dużo większy niż wynikał z wcześniejszych ustaleń, za co bardzo dziękuję. Strona internetowa ostatecznie wyszła dużo większa i ciekawsza niż zakładałam na początku.
Zobacz wszystkie opinie

Ostatnie realizacje

Piotrowski
klimacert
strona internetowa Piekarni Baldwin
kodex Olsztyn
portfolio strony internetowe adwokaci
portfolio strony internetowe
strona internetowa marta flis
strona www specjalista finansowy
strona internetowa nihil obstat

Blog

easy updates manager

WordPress. Jak ustawić automatyczne aktualizacje wtyczek, motywów i samego WordPressa.

Jeśli masz stronę internetową opartą o WordPress to pewnie wiesz jak często należy instalować motywy, wtyczki, oraz samego WordPressa. O ile masz jedną stronę, nie jest to uciążliwe, jeśli jednak […]

darmowe biznesowe szablony wordpress

20 darmowych biznesowych szablonów WordPress 2018

Budując stronę internetową dla swojej firmy w oparciu o WordPressa nie musisz od razu inwestować w płatne szablony. Niektóre biznesowe darmowe motywy WordPress wyglądają naprawdę profesjonalnie, a dostosowanie tematu do […]

wtyczki wordpress do budowy stron 2018

8 najlepszych wtyczek WordPress do budowy stron.

Wybranie odpowiedniej wtyczki do budowy strony, może wydatnie ułatwić ten proces i skrócić czas pracy. W dzisiejszym wpisie przedstawię i porównam 8 wtyczek, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję przy […]

Zobacz pozostałe wpisy

„Mam pomysł na Twoją stronę”

POROZMAWIAJMY

tworzenie stron internetowych

kom. 660 238 208

 

biuro@zakladaniestronwww.pl